+420 604 254 986
astra@astranet.cz

Košík: 0 Ks / 0 Kč
Menu

Teplovzdušný ventilátor BANAN1 (code K400097), KARL

Informace o produktu

Kód zboží: cj011

Záruka: 24 měsíců

Dodací lhůta: Obvykle do 3 pracovních dní, dle aktuálních možností. Na přesný termín se můžete informovat na e-mailu Astra@AstraNet.cz nebo telefonicky.
Náš telefon: 583 450 084

Výrobce: KARL

Popis

Ventilátor je vybaven termostatem (černé kolečno na tělese ventilátoru), který při zjištění teplého vzduchu ventilátor samočinně zapne. Při ukončení topení (už nepřichází teplý vzduch) se ventilátor zase sám vypne. Tento termostat je regulovatelný, tzn. lze seřídit teplotu, při které se má ventilátor zapínat/vypínat. K ventilátoru ještě doporučujeme přikoupit regulátor (viz. níže), který se svede ke krbu a tímto regulátorem lze ručně nastavovat maximální otáčky ventilátoru. Je to jednoduchý potenciometr, kterým nastavujeme otáčky ventilátoru nezávisle na teplotě v teplovzdušných rozvodech. V praxi to potom funguje takto: zatopíme v krbu, po chvilce se ventilátor sám zapne, protože k němu dorazil teplý vzduch. Ručně regulátorem můžeme měnit otáčky ventilátoru. Přes den máme otáčky nastaveny na vyšší, pokud jdeme spát, tak je můžeme stlumit. Jakmile oheň v krbu vyhasne, tak termostat na ventilátoru ventilátor úplně vypne.

Tento ventilátor má přepad (bypass), kterým prochází horký vzduch dále teplovzdušným vedením, i když vantilátor není zapnutý nebo došlo k výpadku elektřiny. Na výstupu přepadu je ventilátor vybaven klapkou, která je za normálních podmínek zavřená. Klapka se otvírá při dosažení kritické teploty ve ventilátoru a tím vypustí horký vzduch směrem nahoru. Jakmile teplota klesne, klapka se opět sama zavře. (ovládáno bimetalovým termostatem)

Parametry:

 • průtok vzduchu: 400 ( m3/hod )
 • hlučnost: 65 ( dB/A (1m) )
 • el. napětí: 230/50 ( V/Hz )
 • el .výkon: 54 ( W )
 • pracovní teplota: 0 až +200 ( oC )
 • rozsah regulace termostatu: 0 až 150 ( oC )
 • hmotnost: 8,5 ( kg )
 • el .krytí: 20 ( IP )
 • ložiska: kuličková
 • plášť: pozinkovaná ocel
 • NAŠE CENA: 7 323 Kč

  Možnosť dodania na Slovensko: ANO
  Podrobné informácie o dodaní na Slovensko

  ks

  Teplovzdušný ventilátor BANAN1 (code K400097), KARLTeplovzdušný ventilátor BANAN1 (code K400097), KARLTeplovzdušný ventilátor BANAN1 (code K400097), KARL
   

  AKČNÍ CENY
  REPASOVANÁ KAMNA
  Luxusní kamna

  Krbová kamna
  Krbová kamna s výměníkem
  Krbová kamna kachlová

  Krbová kamna rohová
  Kamna na uhlí
  Krbové vložky

  Kompletní krby
  Sporáky na tuhá paliva
  Krby bez komína - bio krby

  Created by Netsimple
  AstraNet.cz
  AstraNet.sk

   

  Sledování zásilky

  Pokud si přejete vysledovat Vaši zásilku, prosím zadejte zde Vaše číslo objednávky.

  TOPlistTOPlist