Menu

Litinové ohniště, Hearthstone

Informace o produktu

Kód zboží: KKHER-SET-1300111

Záruka: 120 měsíců

Dodací lhůta: Obvykle do 2 pracovních dní, dle aktuálních možností. Na přesný termín se můžete informovat na e-mailu Astra@AstraNet.cz nebo telefonicky.
Náš telefon: 583 450 084, fax: 583 450 086

Výrobce: Hearthstone

Popis

Hearthstone není jen ohniště, ale můžete si na něm připravit spoustu chutných jídel. Prostorné vařící plochy jsou rozděleny z poloviny na rošt, z druhé poloviny na litinové tály – takzvané planchy. Obě tyto plochy jsou upraveny speciální glazurou, která je vhodná na přípravu jídla.

Robustní litinové ohniště Hearthstone dokáže akumulovat velké množství tepelné energie, a to díky více než 100 kg litiny, která byla pro jeho výrobu použita. Díky ohništi a masivnímu litinovému roštu má oheň dostatek vzduchu a skvělé podmínky pro krásné hoření.

Již od roku 1960 se vyrábí ve městě Santander na severu Španělska z té nejlepší litiny. Litina má jako materiál spoustu výhod a užitných vlastností. Je extrémně odolná vůči korozi a tepelnému namáhaní. Snadno absorbuje teplo, které pak rovnoměrně vydává, což je i jedna z hlavních výhod pro přípravu jídel na litině. Produkty z litiny vynikají dlouhodobou životností a vydrží tak sloužit celým generacím. Na litinový Hearthstone dostanete záruku 10 let!

Parametry:

 • Grilovací plocha: průměr 96 cm
 • Výška grilovací plochy: 27 cm
 • Hmotnost: 112 kg
 • Záruka 10 let
 • Ohniště je nutné umístit na nehořlavou a zpevněnou plochu.

 • NAŠE CENA: 39 548 Kč

  Možnosť dodania na Slovensko: NE

  ks

  Litinové ohniště, HearthstoneLitinové ohniště, HearthstoneLitinové ohniště, HearthstoneLitinové ohniště, Hearthstone

  Kontakt

  Tomáš Matýsek
  +420 604 254 986

  TOPlistTOPlist