Menu

Multifunkční hrnec Mosro Cocotte, Morso

Informace o produktu

Kód zboží: KKcmLN03

Záruka: 24 měsíců

Dodací lhůta: Obvykle do 2 pracovních dní, dle aktuálních možností. Na přesný termín se můžete informovat na e-mailu Astra@AstraNet.cz nebo telefonicky.
Náš telefon: 583 450 084, fax: 583 450 086

Výrobce: Morso

Popis

Morso multifunkční litinový hrnec Cocotte má prakticky neomezené využití. Je vhodný pro použití v troubě i na všech typech varných povrchů včetně indukce. Muli Cocotte pracuje jako 3 v 1. Víko lze použít jako pekáček nebo grilovací pánev a také jako pokličku. Vhodný pro pečení kuřat, šťavnatých pečení, ryb, chleba či sladkých dezertů. Víko hrnce je volitelné - s hladkým nebo vroubkovaným povrchem.

Parametry:

 • Rozměry (průměr x v): 28 x 12 cm
 • Hmotnost: 7,5 kg
 • Objem 4,6 litru
 • Materiál: smaltovaná litina
 • Barva: černá
 • Litina je tvarově stálá, odolná proti mechanickému poškození, dobře rozvádí teplo a snese dlouhodobé tepelné zatížení. Litinové nádobí Morso je vhodné pro všechny zdroje tepla včetně indukce. Nádobí s dřevěnou rukojetí se však nehodí do trouby nebo na otevřený oheň.
  Litinové nádobí neobsahuje žádné chemikálie, je nepřilnavé a poskytuje nejlepší podmínky jak pro přípravu rychlých každodenních pokrmů, tak i náročnějších jídel.

  Před prvním použitím je vhodné nádobí umýt houbičkou v horké vodě, avšak bez použití saponátů. Omyté nádobí dobře osušíme, potřeme jedlým olejem, zahřejeme a poté vytřeme papírovou utěrkou. Tento proces můžeme ještě zopakovat. Nádobí tak bude připraveno pro první použití. Zcela nevhodné je toto nádobí mýt v myčce. Mycí prostředek by se dostal do pórů a "kazil" by chuť jídla. Z tohoto důvodu nepoužívejte ani žádné saponáty. Nádobí také není vhodné pro uchovávání jídla, naopak servírovat pokrmy můžete přímo z něj.

  Výběr pánve

  grilovací hladká: bez příplatku

  grilovací vroubkovaná: bez příplatku

  NAŠE CENA: 6 500 Kč

  Možnosť dodania na Slovensko: ANO
  Podrobné informácie o dodaní na Slovensko

  ks

  Multifunkční hrnec Mosro Cocotte, MorsoMultifunkční hrnec Mosro Cocotte, MorsoMultifunkční hrnec Mosro Cocotte, MorsoMultifunkční hrnec Mosro Cocotte, MorsoMultifunkční hrnec Mosro Cocotte, MorsoMultifunkční hrnec Mosro Cocotte, Morso

  Kontakt

  Tomáš Matýsek
  +420 604 254 986

  TOPlistTOPlist