Menu

Záložní zdroje ELSTON sinusové, Astip

Informace o produktu

Kód zboží: cr003

Záruka: 24 měsíců

Dodací lhůta: Zboží je skladem. Na přesný termín dodání se můžete informovat na e-mailu Astra@AstraNet.cz nebo telefonicky.
Náš telefon: 583 450 084, 604 254 986

Výrobce: Astip

Popis

Záložní zdroje (UPS) pro zálohování chodu elektrického oběhověho čerpadla v topných systémech při výpadku elektřiny. Dodává se několik typů s různě dlouhou dobou zálohování. Tyto zdroje jsou určeny pro zálohování jednoho oběhového čerpadla až do příkonu max 150W. Doba zálohování je zobrazena v tabulce mezi obrázky.

Vyjímku tvoří první zdroj ELSTON 120 S0, který je dodáván bez baterie a umožňuje připojení vaší vlastní baterie. Ostatní typy jsou vybaveny baterií s udanou dobou zálohování, přičemž baterie je uvnitř skříňky záložního zdroje. Všechny typy mají kovový plášť lakovaný šedo/šedou barvou.
Životnost baterie obsažené uvnitř zdroje je nejméně pět let. Poté lze koupit pouze náhradní baterii a vyměnit ji uvnitř zdroje.

Výpočet kapacity baterie: pokud si budete přípojovat vlastní baterii (u zdroje T0), tak její kapacita se vypočte takto:
kapacita = příkon čerpadla x doba zálohování / 10
například: kapacita = 70W x 5 hodin / 10 = 35Ah
(drtivá většina oběhových čerpadel má příkon okolo 60 až 70Wattů)
Výpočet doby zálohování: pokud si budete přípojovat vlastní baterii (u zdroje nula minut), a znáte její kapacitu, tak její doba zálohování se vypočte takto:
doba = kapacita baterie x 10 / příkon čerpadla
například: doba = 40Ah x 10 / 70W = 5,7 hodiny

Upozornění

 • Tyto UPS není možné instalovat na chatách či chalupách, kde při odjezdu vypínáte elektřinu hlavním jističem. To proto, že UPS má i bez odběru proudu čerpadlem malou spotřebu elektřiny, čímž by se baterie za týden úplně vybila a dramaticky by se snížila její životnost. Pokud to takto přesto chcete dělat, tak je nutné před odjezdem odpojit baterii od UPS.
 • Tyto zdroje mají sinusový výstup střídavého proudu a jsou vhodné jak pro obyčejná čerpadla, tak pro oběhová čerpadla s elektronickou regulací i pro zálohování elektroniky kotlů.
 • výběr kapacity zdroje

  ELSTON 120 S0: +6 900 Kč

  ELSTON 120 S1: +6 700 Kč

  ELSTON 120 S2 DUO: +8 374 Kč

  ELSTON 120 S3 DUO: +8 750 Kč

  NAŠE CENA: 0 Kč

  Možnosť dodania na Slovensko: ANO
  Podrobné informácie o dodaní na Slovensko

  Záložní zdroje ELSTON sinusové, AstipZáložní zdroje ELSTON sinusové, AstipZáložní zdroje ELSTON sinusové, AstipZáložní zdroje ELSTON sinusové, AstipZáložní zdroje ELSTON sinusové, Astip

  Kontakt

  Tomáš Matýsek
  +420 604 254 986

  TOPlistTOPlist