Sestavení EGG Large - AstraNet.cz
AstraNet.cz

Krby, krbová kamna

Menu

MENU

KATALOG PRODUKTŮ

Sestavení EGG Large

grilování

Po zakoupení Big Green Egg Large je velmi důležité ho správně, ale i bezpečně sestavit. Video návod Vám krok za krokem ukáže, jak to jednoduše udělat.

<< VIDEO

ZÁKLADNÍ KROKY, JAK SESTAVIT EGG.

Než začnete: otevřete balení a zkontrolujte zda obsahuje návody a všechny části Big Green Egg Large.

Pokud jste si k vašemu L pořídili také pojízdný stojan EGG nebo akátový stůl, nejprve sestavte EGG pojízdný stojan nebo akátový stůl a umístěte do něj keramickou základnu, až poté pokračujte v dalších krocích. Ušetříte si velké úsilí tím, že umístíte keramickou základnu L, než budete pokračovat se zbytkem montáže (namísto toho, abyste ji nejdříve sestavili a potom ji správně umístili do stolu či stojanu)!

  • Krok 1: Začněte připevněním pantu na horní a dolní černou obruč. Použijte dodané šrouby a matice.
  • Krok 2: Připojte druhou stranu pantu a dřevěnou rukojeť k horní černé obruči, použijte přibalené šrouby a matice. Ujistěte se, že rukojeť není namontována vzhůru nohama.
  • Krok 3: Umístěte keramické ohniště do základny EGG. Ujistěte se, že výřez ve spodní části ohniště je ve stejné výšce jako dvířka v základně EGG. Poté vložte litinový rošt ohniště, keramický “fire ring” a rošt z nerezové oceli do EGG. Ujistěte se, že největší výřezy v keramickém ohništi jsou nahoře.
montáž

 

montáž
  • Krok 4: Připojte spodní černou obruč k horní části keramické základny. Ujistěte se, že jste správně umístíli rukojeť vzhledem ke středu obruče.
  • Krok 5: Umístěte keramické víko s komínem a připevněte ho k horní černé obruči. Přitom dbejte na správné umístění teploměru a loga Big Green Egg na víku. Teploměr a logo musí být umístěny přímo nad rukojetí.
  • Krok 6: Dali jste vše na správné místo? Zajistěte černé obruče na obou stranách EGG pomocí dodaných (dlouhých) šroubů a matic. Zkontrolujte, zda se ostatní matice na obruči neuvolnily. V případě potřeby je opět utáhněte.

 

  • Krok 7: Utáhněte všechny kryty matic v horní a spodní černé obruči pevně, aby se obě obruče dostatečně připevnily ke keramické základně a víku.
  • Krok 8: Umístěte teploměr do keramického víka EGG a připevněte jej k vnitřku víka.
  • Krok 9: Přilepte dodané těsnění na horní část komína na keramickém víku. Poté umístěte keramickou pokličku (pokud nemáte v úmyslu použít EGG okamžitě) nebo litinový regulační komínek s dvojí funkcí (pokud chcete EGG používat ihned).
montáž

 

Váš Large je připraven k použití! Přečtěte si více v příručce uživatele Big Green Egg..

receptyKontakt

Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
TOPlistTOPlist

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.