ZAHRADNÍ KRBY, GRILY, PECE - Zahradní krby a pece - Zahradní krby - AstraNet.cz
AstraNet.cz

Krby, krbová kamna

Menu

MENU

KATALOG PRODUKTŮ

Zahradní krby

Norman NORMAN
České venkovní krby Norman jsou celobetonové a díky své vynikající odolnosti proti žáru umožňují nejen grilování na dřevěném uhlí, ale i posezení u plápolajícího ohně. Zárukou dlouhé životnosti je i dokonalá odolnost proti povětrnostním vlivům.
Betowa BETOWA
Německé zahradní krby Betowa jsou určeny pro použití ve volném prostoru zahrady. Tyto zahradní krby jsou vyrobeny z betonu, odolného proti povětrnosti a mrazu a vyznačují se dobrou funkčností a bezpečností.
Firestar FIRESTAR
Nerezové zahradní krby Firestar německého výrobce jsou zvláště vhodné pro venkovní terasy s hladkým povrchem (tropická dřeva, dlažba apod.), u kterých lze využít bezproblémovou možnost pojezdu nebo natočení zahradního krbu.
Morso MORSO
Litinové krby, pece a grily od předního dánského výrobce zhotovené z nejkvalitnější litiny, která zaručuje životnost po generace. Ve spolupráci s významnými návrháři vznikly litinové krby, pece a grily stylového designu.

 

Cena

Zvolené rozmezí:

 

Kontakt

Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
TOPlistTOPlist

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.