ZAHRADNÍ KRBY, GRILY, PECE - Zahradní grily - zahradní grily na dřevo - AstraNet.cz
AstraNet.cz

Krby, krbová kamna

Menu

MENU

KATALOG PRODUKTŮ

zahradní grily na dřevo

Rösle RÖSLE
Německé grily, nádobí a grilovací příslušenství Rösle mají již dloholetou tradici. Výrobky vynikají kvalitním zpracováním, špičkovými technologiemi a moderním designem.
Vulcanus VULCANUS
Český designový gril pro zahradu i zdroj tepla a příjemné atmosféry. Gril má patentovaný design z patinující oceli COR-TEN. Výsledkem je bezúdržbový gril, který odolá všem přírodním podmínkám.
Big Green Egg BIG GREEN EGG
Americký Big Green Egg je již od roku 1974 nejoblíbenější BBQ kamado vyrobené z nejlepší keramiky. Můžete jej použít k vaření, pečení, grilování, dušení nebo uzení a nebudete věřit, jak rafinované a výjimečné chuti můžete dosáhnout.
Morso MORSO
Litinové grily od předního dánského výrobce. Ve spolupráci s významnými návrháři vznikly litinové grily stylového designu, z té nejkvalitnější litiny.
zahradní pece Primo PRIMO
Americké keramické kamado oválného tvaru. Oválné Primo nabízí skutečné dvouzónové přímé a nepřímé vaření. Zároveň můžete grilovat steaky i jemně připravit zeleninu.

Cena

Zvolené rozmezí:

 

Kontakt

Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
TOPlistTOPlist

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.