ZAHRADNÍ KRBY, GRILY, PECE - Zahradní krby a pece - AstraNet.cz
AstraNet.cz

Krby, krbová kamna

Menu

MENU

KATALOG PRODUKTŮ

Zahradní krby a pece

Norman NORMAN
České venkovní krby Norman jsou celobetonové a díky své vynikající odolnosti proti žáru umožňují nejen grilování na dřevěném uhlí, ale i posezení u plápolajícího ohně. Zárukou dlouhé životnosti je i dokonalá odolnost proti povětrnostním vlivům.
Betowa BETOWA
Německé zahradní krby Betowa jsou určeny pro použití ve volném prostoru zahrady. Tyto zahradní krby jsou vyrobeny z betonu, odolného proti povětrnosti a mrazu a vyznačují se dobrou funkčností a bezpečností.
Firestar FIRESTAR
Nerezové zahradní krby Firestar německého výrobce jsou zvláště vhodné pro venkovní terasy s hladkým povrchem (tropická dřeva, dlažba apod.), u kterých lze využít bezproblémovou možnost pojezdu nebo natočení zahradního krbu.
Big Green Egg BIG GREEN EGG
Americké Big Green Egg je již od roku 1974 nejoblíbenější BBQ kamado vyrobené z nejlepší keramiky. Můžete jej použít k vaření, pečení, grilování, dušení nebo uzení a nebudete věřit, jak rafinované a výjimečné chuti můžete dosáhnout.
Morso MORSO
Litinové krby, pece a grily od předního dánského výrobce zhotovené z nejkvalitnější litiny, která zaručuje životnost po generace. Ve spolupráci s významnými návrháři vznikly litinové krby, pece a grily stylového designu.
zahradní pece Primo PRIMO
Americké keramické kamado oválného tvaru. Oválné Primo nabízí skutečné dvouzónové přímé a nepřímé vaření. Zároveň můžete grilovat steaky i jemně připravit zeleninu.
zahradní pece Primo ALFA FORNI
Venkovní nerezové pece italské firmy Alfa jsou určeny výhradně pro domácí použití do venkovních kuchyní nebo na zahradu. Domácí pec vhodná na pečení pizzy, chleba, grilování masa či zeleniny.

Cena

Zvolené rozmezí:

 

Kontakt

Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
TOPlistTOPlist

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.