Menu

Kované nože FORGED

Holandská značka FORGED představuje speciální a nápaditou kolekci nožů. Díky kvalitnímu provedení, krásnému balení a tradičnímu řemeslnému způsobu výroby zaplesá nejedno srdce milovníka nožů. Nože jsou vyráběny kompletně ručně z japonské oceli a zabalené do elegantní krabice z páleného dřeva. Ruční výroba,kovářské řemeslo a kvalitní zpracování činí z každého nože jedinečný a vysoce kvalitní produkt.

Značka STYLE DE VIE nabízí produkty značky FORGED, LAGUIOLE a také několik vlastních produktů. Krásné magnetické stojany na nože z různých druhů dřeva, stylová servírovací prkénka z akáciového dřeva v kulatém i oválném provedení, a řadu jiného příslušenství. Všechny produkty Style de Vie vynikají svou jedinečností a originálním provedením a jsou vhodným doplňkem pro produkty značky FORGED a LEGUIOLE.

Značka LAGUIOLE Style de Vie má svůj vlastní jedinečný a nadčasový vzhled. Pevný a robustní, a zároveň klasický a stylový. Řada zahrnuje nože na sýr, vývrtky, nože na chléb, nože na máslo a kuchyňské nože. Produkty Laguiole Style de Vie znamenají kvalitu a luxus za dostupnou cenu.

Série Intense, Brute a Olive
- Tvrdost 58 HRC Rockwellovy stupnice
- Úhel ostření 22 °
- japonská ocel
Série VG10 a Katai
- Tvrdost 60 HRC Rockwellovy stupnice
- Úhel ostření 22 °
- 5 vrstvá japonská ocel VG10
PRŮVODCE NOŽI FORGEDNÁVOD NA ÚDRŽBU NOŽŮ

Cena

Zvolené rozmezí:

 

Kontakt

Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

TOPlistTOPlist