Sestavení EGG Medium - AstraNet.cz
AstraNet.cz

Krby, krbová kamna

Menu

MENU

KATALOG PRODUKTŮ

Sestavení EGG Medium

grilování

Po zakoupení Big Green Egg Medium je velmi důležité ho správně, ale i bezpečně sestavit. Video návod Vám krok za krokem ukáže, jak to jednoduše udělat.

<< VIDEO

ZÁKLADNÍ KROKY, JAK SESTAVIT EGG.

Než začnete: otevřete balení a zkontrolujte zda obsahuje návody a všechny části Big Green Egg Medium.

Pokud jste si k vašemu M pořídili také pojízdný stojan EGG, nejprve sestavte EGG pojízdný stojan a umístěte do něj keramickou základnu, až poté pokračujte v dalších krocích. Ušetříte si velké úsilí tím, že umístíte keramickou základnu M, než budete pokračovat se zbytkem montáže (namísto toho, abyste ji nejdříve sestavili a potom ji správně umístili do stojanu)!

  • Krok 1: Začněte připevněním pantu na horní a dolní černou obruč. Použijte dodané šrouby a matice. Pak připevněte dřevěnou rukojeť k horní černé obruči. Pro tento účel jsou k dispozici šrouby a matice. Ujistěte se, že rukojeť není namontována vzhůru nohama. Zkontrolujte, zda jsou všechny šrouby a matice správně utažené.
  • Krok 2: Umístěte 4 další šrouby / matice do spodní černé obruče. Můžete je přitáhnout později, aby upevnili obruč ke keramickému podkladu.
  • Krok 3: Připojte spodní černou obruč k horní části keramické základny. Ujistěte se, že jste správně umístíli rukojeť vzhledem ke středu obruče.
montáž

 

montáž
  • Krok 4: Umístěte keramické víko s komínem a připevněte ho k horní černé obruči. Přitom dbejte na správné umístění teploměru a loga Big Green Egg na víku. Teploměr a logo musí být umístěny přímo nad rukojetí.
  • Krok 5: Dali jste vše na správné místo? Zajistěte černé obruče na obou stranách EGG pomocí dodaných (dlouhých) šroubů a matic. Zkontrolujte, zda se ostatní matice na obruči neuvolnily. V případě potřeby je opět utáhněte.
  • Krok 6: Umístěte teploměr do keramického víka EGG a připevněte jej k vnitřku víka.

 

  • Krok 7: Umístěte keramické ohniště do základny EGG. Ujistěte se, že výřez ve spodní části ohniště je ve stejné výšce jako dvířka v základně EGG. Poté vložte litinový rošt ohniště, keramický “fire ring” a rošt z nerezové oceli do EGG. Ujistěte se, že největší výřezy v keramickém ohništi jsou nahoře.
  • Krok 8: Přilepte dodané těsnění na horní část komína na keramickém víku. Poté umístěte keramickou pokličku (pokud nemáte v úmyslu použít EGG okamžitě) nebo litinový regulační komínek s dvojí funkcí (pokud chcete EGG používat ihned).
montáž

 

Váš Medium je připraven k použití! Přečtěte si více v příručce uživatele Big Green Egg..

receptyKontakt

Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
TOPlistTOPlist

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.