+420 604 254 986
astra@astranet.cz

Košík: 0 Ks / 0 Kč
Menu

Sestavení EGG Mini

grilování

Po zakoupení Big Green Egg Mini je velmi důležité ho správně, ale i bezpečně sestavit. Video návod Vám krok za krokem ukáže, jak to jednoduše udělat.

<< VIDEO

ZÁKLADNÍ KROKY, JAK SESTAVIT EGG.

Než začnete: otevřete balení a zkontrolujte zda obsahuje návody a všechny části Big Green Egg Mini.

  • Krok 1: Začněte připevněním jedné strany pantu na spodní černou obruč. Použijte dodané šrouby a matice.
  • Krok 2: Připojte druhou stranu pantu a dřevěnou rukojeť k horní černé obruči. Pro tento účel požijte šrouby a matice, které jsou součástí balení. Ujistěte se, že rukojeť není namontována vzhůru nohama. Zkontrolujte, zda je vše správně utaženo.
  • Krok 3: Připojte spodní černou obruč k horní části keramické základny. Ujistěte se, že jste správně umístíli rukojeť vzhledem ke středu obruče.
montáž

 

montáž
  • Krok 4: Poté umístěte keramické víko s komínem a připevněte ho k horní černé obruči. Přitom dbejte na správné umístění teploměru a loga Big Green Egg na víku. Teploměr a logo musí být umístěny přímo nad rukojetí.
  • Krok 5: Dali jste vše na správné místo? Zajistěte černé obruče na obou stranách EGG pomocí dodaných (dlouhých) šroubů a matic. Zkontrolujte, zda se ostatní matice na obruči neuvolnily. V případě potřeby je opět utáhněte.

 

  • Krok 6: Umístěte teploměr do keramického víka EGG a připevněte jej k vnitřku víka.
  • Krok 7: Umístěte keramické ohniště do základny EGG. Ujistěte se, že výřez ve spodní části ohniště je ve stejné výšce jako dvířka v zákaldně EGG. Umístěte rošt ohniště, keramický prstenec a nerezový rošt do EGG. Ujistěte se, že největší výřezy v keramickém ohništi jsou nahoře.
  • Krok 8: Přilepte dodané těsnění na horní část komína na keramickém víku. Poté umístěte keramickou pokličku (pokud nemáte v úmyslu použít EGG okamžitě) nebo litinový regulační komínek s dvojí funkcí (pokud chcete EGG používat ihned).

Po pečení nechte convEGGtor a pečící kámen v zavřeném EGG vyhladnout.

montáž

 

receptyAKČNÍ CENY
DÁRKY
REPASOVANÁ KAMNA

Luxusní kamna
Krbová kamna
Krbová kamna s výměníkem

Krbová kamna kachlová
Krbová kamna rohová
Kamna na uhlí

Krbové vložky
Kompletní krby
Sporáky na tuhá paliva

Created by Netsimple
AstraNet.cz
AstraNet.sk

 

Sledování zásilky

Pokud si přejete vysledovat Vaši zásilku, prosím zadejte zde Vaše číslo objednávky.

TOPlistTOPlist