Sestavení EGG Mini - AstraNet.cz
AstraNet.cz

Krby, krbová kamna

Menu

MENU

KATALOG PRODUKTŮ

Sestavení EGG Mini

grilování

Po zakoupení Big Green Egg Mini je velmi důležité ho správně, ale i bezpečně sestavit. Video návod Vám krok za krokem ukáže, jak to jednoduše udělat.

<< VIDEO

ZÁKLADNÍ KROKY, JAK SESTAVIT EGG.

Než začnete: otevřete balení a zkontrolujte zda obsahuje návody a všechny části Big Green Egg Mini.

  • Krok 1: Začněte připevněním jedné strany pantu na spodní černou obruč. Použijte dodané šrouby a matice.
  • Krok 2: Připojte druhou stranu pantu a dřevěnou rukojeť k horní černé obruči. Pro tento účel požijte šrouby a matice, které jsou součástí balení. Ujistěte se, že rukojeť není namontována vzhůru nohama. Zkontrolujte, zda je vše správně utaženo.
  • Krok 3: Připojte spodní černou obruč k horní části keramické základny. Ujistěte se, že jste správně umístíli rukojeť vzhledem ke středu obruče.
montáž

 

montáž
  • Krok 4: Poté umístěte keramické víko s komínem a připevněte ho k horní černé obruči. Přitom dbejte na správné umístění teploměru a loga Big Green Egg na víku. Teploměr a logo musí být umístěny přímo nad rukojetí.
  • Krok 5: Dali jste vše na správné místo? Zajistěte černé obruče na obou stranách EGG pomocí dodaných (dlouhých) šroubů a matic. Zkontrolujte, zda se ostatní matice na obruči neuvolnily. V případě potřeby je opět utáhněte.

 

  • Krok 6: Umístěte teploměr do keramického víka EGG a připevněte jej k vnitřku víka.
  • Krok 7: Umístěte keramické ohniště do základny EGG. Ujistěte se, že výřez ve spodní části ohniště je ve stejné výšce jako dvířka v zákaldně EGG. Umístěte rošt ohniště, keramický prstenec a nerezový rošt do EGG. Ujistěte se, že největší výřezy v keramickém ohništi jsou nahoře.
  • Krok 8: Přilepte dodané těsnění na horní část komína na keramickém víku. Poté umístěte keramickou pokličku (pokud nemáte v úmyslu použít EGG okamžitě) nebo litinový regulační komínek s dvojí funkcí (pokud chcete EGG používat ihned).

Po pečení nechte convEGGtor a pečící kámen v zavřeném EGG vyhladnout.

montáž

 

receptyKontakt

Tomáš Matýsek
+420 604 254 986

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
TOPlistTOPlist

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.