+420 604 254 986
astra@astranet.cz

Košík: 0 Ks / 0 Kč
Menu

Sestavení EGG MiniMax

grilování

Po zakoupení Big Green Egg MiniMax je velmi důležité ho správně, ale i bezpečně sestavit. Video návod Vám krok za krokem ukáže, jak to jednoduše udělat.

<< VIDEO

ZÁKLADNÍ KROKY, JAK SESTAVIT EGG.

Než začnete: otevřete balení a zkontrolujte zda obsahuje návody a všechny části Big Green Egg MiniMax.

  • Krok 1: Začněte připevněním pantu na horní a dolní černou obruč. Použijte dodané šrouby a matice.
  • Krok 2: Pak připevněte dřevěnou rukojeť k horní černé obruči. Pro tento účel jsou k dispozici šrouby a matice. Ujistěte se, že rukojeť není namontována vzhůru nohama. Zkontrolujte, zda jsou všechny šrouby a matice správně utažené.
  • Krok 3: Umístěte 4 další šrouby / matice do spodní černé obruče. Můžete je přitáhnout později, aby upevnili obruč ke keramickému podkladu.
montáž

 

montáž
  • Krok 4: Umístěte keramickou základnu do nosiče EGG, který je součástí standardního příslušenství. Ujistěte se, že dvířka jsou dobře umístěna mezi dvěma nohama nosiče EGG a přímo pod textem Big Green Egg a umožňují tak snadné otevírání a zavírání. Umístěte keramické ohniště do základny EGG. Ujistěte se, že výřez ve spodní části ohniště je ve stejné výšce jako dvířka v základně EGG. Poté vložte litinový rošt ohniště, keramický “fire ring” a rošt z nerezové oceli do EGG. Ujistěte se, že největší výřezy v keramickém ohništi jsou nahoře.
  • Krok 5: Připojte spodní černou obruč k horní části keramické základny. Ujistěte se, že jste správně umístíli rukojeť vzhledem ke středu obruče.

 

  • Krok 6: Poté umístěte keramické víko s komínem a připevněte ho k horní černé obruči. Přitom dbejte na správné umístění teploměru a loga Big Green Egg na víku. Teploměr a logo musí být umístěny přímo nad rukojetí.
  • Krok 7: Dali jste vše na správné místo? Zajistěte černé obruče na obou stranách EGG pomocí dodaných (dlouhých) šroubů a matic. Zkontrolujte, zda se ostatní matice na obruči neuvolnily. V případě potřeby je opět utáhněte.
montáž

 

montáž
  • Krok 8: Utáhněte všechny matice v horní a spodní černé obruči pevně, aby se obě obruče dostatečně připevnily ke keramické základně a víku.
  • Krok 9: Umístěte teploměr do keramického víka EGG a připevněte jej k vnitřku víka.
  • Krok 10: Přilepte dodané těsnění na horní část komína na keramickém víku. Poté umístěte keramickou pokličku (pokud nemáte v úmyslu použít EGG okamžitě) nebo litinový regulační komínek s dvojí funkcí (pokud chcete EGG používat ihned).

Váš MiniMax je připraven k použití! Přečtěte si více v příručce uživatele Big Green Egg..

receptyAKČNÍ CENY
DÁRKY
REPASOVANÁ KAMNA

Luxusní kamna
Krbová kamna
Krbová kamna s výměníkem

Krbová kamna kachlová
Krbová kamna rohová
Kamna na uhlí

Krbové vložky
Kompletní krby
Sporáky na tuhá paliva

Created by Netsimple
AstraNet.cz
AstraNet.sk

 

Sledování zásilky

Pokud si přejete vysledovat Vaši zásilku, prosím zadejte zde Vaše číslo objednávky.

TOPlistTOPlist