+420 604 254 986
astra@astranet.cz

Košík: 0 Ks / 0 Kč
Menu

Sestavení EGG XLarge

grilování

Po zakoupení Big Green Egg XLarge je velmi důležité ho správně, ale i bezpečně sestavit. Video návod Vám krok za krokem ukáže, jak to jednoduše udělat.

<< VIDEO

ZÁKLADNÍ KROKY, JAK SESTAVIT EGG.

Než začnete: otevřete balení a zkontrolujte zda obsahuje návody a všechny části Big Green Egg XLarge.

Pokud jste si k vašemu XLarge pořídili také pojízdný stojan EGG nebo akátový stůl, nejprve sestavte EGG pojízdný stojan nebo akátový stůl a umístěte do něj keramickou základnu, až poté pokračujte v dalších krocích. Ušetříte si velké úsilí tím, že umístíte keramickou základnu XLarge, než budete pokračovat se zbytkem montáže (namísto toho, abyste ji nejdříve sestavili a potom ji správně umístili do stolu či stojanu)!

  • Krok 1: Začněte připevněním pantu na horní a dolní černou obruč. Použijte dodané šrouby a matice.
  • Krok 2: Připojte druhou stranu pantu a dřevěnou rukojeť k horní černé obruči, použijte přibalené šrouby a matice. Ujistěte se, že rukojeť není namontována vzhůru nohama.
  • Krok 3: Umístěte keramické ohniště do základny EGG. Ujistěte se, že výřez ve spodní části ohniště je ve stejné výšce jako dvířka v základně EGG. Poté vložte litinový rošt ohniště, keramický “fire ring” a rošt z nerezové oceli do EGG. Ujistěte se, že největší výřezy v keramickém ohništi jsou nahoře.
montáž

 

montáž
  • Krok 4: Připojte spodní černou obruč k horní části keramické základny. Ujistěte se, že jste správně umístíli rukojeť vzhledem ke středu obruče.
  • Krok 5: Umístěte keramické víko s komínem a připevněte ho k horní černé obruči. Přitom dbejte na správné umístění teploměru a loga Big Green Egg na víku. Teploměr a logo musí být umístěny přímo nad rukojetí.
  • Krok 6: Dali jste vše na správné místo? Zajistěte černé obruče na obou stranách EGG pomocí dodaných (dlouhých) šroubů a matic. Zkontrolujte, zda se ostatní matice na obruči neuvolnily. V případě potřeby je opět utáhněte.

 

  • Krok 7: Utáhněte všechny kryty matic v horní a spodní černé obruči pevně, aby se obě obruče dostatečně připevnily ke keramické základně a víku.
  • Krok 8: Umístěte teploměr do keramického víka EGG a připevněte jej k vnitřku víka.
  • Krok 9: Přilepte dodané těsnění na horní část komína na keramickém víku. Poté umístěte keramickou pokličku (pokud nemáte v úmyslu použít EGG okamžitě) nebo litinový regulační komínek s dvojí funkcí (pokud chcete EGG používat ihned).
montáž

 

Váš XLarge je připraven k použití! Přečtěte si více v příručce uživatele Big Green Egg..

receptyAKČNÍ CENY
DÁRKY
REPASOVANÁ KAMNA

Luxusní kamna
Krbová kamna
Krbová kamna s výměníkem

Krbová kamna kachlová
Krbová kamna rohová
Kamna na uhlí

Krbové vložky
Kompletní krby
Sporáky na tuhá paliva

Created by Netsimple
AstraNet.cz
AstraNet.sk

 

Sledování zásilky

Pokud si přejete vysledovat Vaši zásilku, prosím zadejte zde Vaše číslo objednávky.

TOPlistTOPlist